Pani Jeziora- książka od Andrzeja Sapkowskiego

Pani Jeziora- książka od Andrzeja Sapkowskiego

Wiedźmin to seria, która jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Jest to seria, która składa się z wielu tomów, a jednym z ostatnich jest Pani Jeziora. Jest to tom 7, w którym autor serii Andrzej Sapkowski zdecydował się na opowiedzenie dalszych losów Geralda z Rivii. Jest to część, która skupia się głównie na Ciri, która przewija się przez całą historię. Warto przyjrzeć się zakończeniu sagi.

Andrzej Sapkowski i Pani Jeziora

Pani jeziora (tanio kupisz tutaj) to Ciri, która w 7 tomie ma poświęcone sporo uwagi. Jest to część, w której można poznać historię Ciri oraz zapoznać się z tą postacią niemalże tak samo, jak z Geraldem. Jest to część, która może u wielu osób spowodować łzy wzruszenia. Zostają tutaj poruszone wątki, które są istotna dla całej fabuły. Fani cenią sobie tom 7 przez to, jak Andrzej Sapkowski postanowił napisać zakończenie całej historii. Warto przekonać się, że Ciri to postać, która ma bogatą przeszłość, nie zawsze łatwą, ale zdecydowanie wartą poznania. 

Kim jest Andrzej Sapkowski?

Andrzej Sapkowski to autor serii Wiedźmin, który przez długi czas nawet nie myślał o tym, by pisać książki. Wszystko zmieniło się, kiedy na świecie pojawił się syn pisarza oraz zachęcił go pewnego razu do napisania czegoś. Wiedźmin to seria, która początkowo nie zapowiadała się na bestseller, jednak ostatecznie seria doczekała się sławy na skalę międzynarodową. Obecnie Wiedźmin to gra komputerowa, która ma sporo fanów, a także serial, który jest emitowany na całym świecie. Pisarz nie mógł przewidzieć, że uda mi się wykreować coś tak obiecującego. Z zawodu Sapkowski jest ekonomistą, który również pracował jako redaktor. Sapkowski jako młoda osoba nie imał się pióra ani pisania. Jednak zmieniło się to z czasem. Warto wiedzieć, że Andrzej Sapkowski to postać, która na stale wpisała się w dorobek polskiego pisarstwa. Warto wiedzieć, że pisarz urodził się oraz wychował w Łodzi, gdzie mieszka do dzisiaj. Posiada także honorowe obywatelstwo tego dużego miasta. Posiada on także order Gloria Artis, który został mu przyznany w 2012 roku.

Share